Dnes je .

Čítačka poézie autorov

Dňa 15. novembra 2011 sa v miestnosti č. 211 v priestoroch Katedry anglistiky a amerikanistiky FF UKF na Štefánikovej ul. 67 v čase od 18.00 do 21.00 uskutoční čítačka poézie autorov (študentov i pedagógov) spätých s Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre.
Ak píšete poéziu a mali by ste záujem prezentovať sa s ňou na tomto podujatí, prosím, píšte na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Čítačka bude mať charakter diskusie a počas programu vystúpi aj hudobné Trio C-14 v zložení Andrej Pleštinský, Jakub Bačinský a Štefan Szabó.

Akcia vznikla pod záštitou Študentského parlamentu UKF a pri jej organizácii spolupracujú nasledujúce pracoviská FF UKF: Katedra anglistiky a amerikanistiky, Katedra histórie, Katedra kulturológie, Katedra masmediálnej komunikácie a reklamy, Katedra romanistiky, Katedra rusistiky, Katedra slovenského jazyka, Katedra slovenskej literatúry, Katedra translatológie, Katedra všeobecnej a aplikovanej etiky a Ústav literárnej a umeleckej komunikácie.

Autori i diváci sú srdečne vítaní.

Ďalšie informácie: Facebook alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..