Dostred-divosti 3: Večer (univerzitnej) poézie

18. novembra 2013 sa v jazzovej kaviarni Jazz Caffe na Radlinského 13 v Nitre uskutoční čítanie poézie. S vlastnou básnickou tvorbou na ňom vystúpia pedagógovia z našej univerzity Igor Hochel, Jitka Rožňová, študenti Michaela Svítková a Martin Navrátil autorov a bývalá študentka, víťazka tohtoročného súbehu Básne, Ivona Pekárková. Slovenských autorov doplní český autor, básnik Max Hutar.

Okrem poézie si vypočujete aj jazzové interpretácie v podaní tria v zložení Branislav Schwarz, Noro Molnár a Brice Rouanet. Pripravená je aj malá vernisáž fotografií.

Akcia vznikla pod záštitou Študentského parlamentu UKF a pri jej organizácii spolupracovali Katedra translatológie, Katedra anglistiky a amerikanistiky a ďalšie katedry a ústavy FF UKF.

Diváci sú srdečne vítaní.

Ďalšie informácie nájdete na Facebooku alebo získate e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..