Tradícia a inovácia v translatologickom výskume III

Katedra translatológie, FF UKF v Nitre, Vás srdečne pozýva na 3. translatologickú konferenciu doktorandov Tradícia a inovácia v translatologickom výskume III.

Miesto konania: budova Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, Štefánikova 67, miestnosti číslo: 115 a 211
Termín konania: 7. februára 2012 (utorok) o 9:00 hod

Program

Na konferencii budú zastúpené nielen slovenské, ale aj zahraničné pracoviská, ktoré sa venujú výskumu problematiky prekladu a tlmočenia.

Hlavným cieľom a poslaním je umožniť doktorandom prostredníctvom osobných kontaktov výmenu informácií a skúseností z vedeckej a odbornej činnosti, zvýšiť odbornosť teoretickej a praktickej prípravy vo vedeckej problematike a v neposlednom rade podnecovať a prehlbovať záujem o kooperáciu.