Prístup k vzdelávaniu pre študentov zasiahnutých vojnovým konfliktom na Ukrajine

Po prechode na prezenčnú výučbu (od 7.3.2022) zabezpečí Katedra translatológie FF UKF v Nitre prístup k vzdelávaniu aj pre všetkých našich študentov, ktorí sa z objektívnych dôvodov spôsobených vojnovým konfliktom na Ukrajine nemôžu hodín zúčastňovať osobne.

Prednášky poskytnú jednotliví pedagógovia študentom zo záznamu, resp. študentom dodajú obsah prednášok. Prístup k seminárom bude zabezpečený v synchrónnej hybridnej forme (pripojenie sa k hodine v reálnom čase), resp. formou sprostredkovania záznamu a materiálov pre tých študentov, ktorí sa z objektívnych dôvodov k hodinám pripájať nemôžu.

Všetky materiály budú ukladané v rámci EDU kurzov jednotlivých predmetov, resp. distribuované pedagógmi mailom. V prípade, že máte možnosť pripojiť sa k hodine online, kontaktujte konkrétnych pedagógov jednotlivo.

V snahe v maximálnej miere uľahčiť situáciu tým, ktorých zasiahol aktuálny vojnový konflikt, zriaďujeme ako styčného dôstojníka pre komunikáciu ohľadom výučby Dr. Andreja Záhoráka (komunikácia v RJ, SJ).

V prípade otázok týkajúcich sa postupu pri štúdiu počas trvania konfliktu ho môžete kontaktovať na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

on 01 marec 2022